Trwa ładowanie...
d20r5ie

Mini Outlander - Mitsubishi ASX

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mini Outlander - Mitsubishi ASX
(zdjęcie producenta)
d20r5ie

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors ogłosił ceny i listę wyposażenia najnowszego modelu tej marki - crossover'a ASX. W salonach dilerskich rozpoczęto już przyjmowanie zamówień.

(fot. zdjęcie producenta)

W standardowym wyposażeniu pojazdu znajdą się między innymi system aktywnej kontroli trakcji (TCL) i stalibilizacji pojazdu (ASC), system wspomagający ruszanie pod górę (HSA), układ ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD), układ wspomagania hamowania, system ostrzegania o nagłym hamowaniu, 7 poduszek bezpieczeństwa wraz z poduszką kolanową kierowcy i klimatyzacja.

d20r5ie

Samochód w większości wersji (oprócz 1.6 Inform) będzie oferowany z ekologicznym pakietem ClearTec w skład którego wchodzą systemy : Automatic Stop&Go, elektrycznego wspomagania układu kierowniczego, kontroli odzysku energii i opony o zmiejszonych oporach toczenia.

* TU ZNAJDZIESZ WIĘCEJ ZDJĘĆ MITSUBISHI ASX * Na liście wyposażenia nowego Mitsubishi ASX znajdują się też elementy właściwe dla aut wyższej klasy jak na przykład panoramiczny, szklany dach, zestaw audio najwyższej klasy 710W Rockford Fosgate, wbudowany system nawigacji z dyskiem twardym i 7-calowym wyświetlaczem LCD, system łączności obsługą w technologii Bluetooth oraz portami USB, tylna kamera parkowania czy system ETACS.

(fot. zdjęcie producenta)

Mitsubishi ASX będzie dostępny w 21 wersjach z najnowocześniejszym, opracowanym przez koncern Mitsubishi niskoprężnym silnikiem Diesla o pojemności 1.8 litra i mocy 116 lub 150 KM i nową benzynową jednostką 1.6 litra o mocy 117KM z napędem na jedną (1.8 DID MIVEC i 1.6 MIVEC) lub dwie osie (1.8 DID MIVEC).

Produkcja crossover'a rozpoczęła się w japońskiej fabryce w Okazaki kilka dni temu, zatem pierwsze egzemplarze trafią do polskich odbiorców pod koniec czerwca. Najtańszy Mitsubishi ASX z benzynowym silnikiem 1.6 o mocy 117 KM i napędzie na jedną oś będzie kosztował 67 700 zł.

d20r5ie

Podziel się opinią

Share

d20r5ie

d20r5ie