Trwa ładowanie...
ycipk-1zb613
Artykuł sponsorowany
Warta Mobile

Poznaj aplikację, która rozwiązuje problemy kierowców

Obecnie w kraju zarejestrowane są około 22 miliony pojazdów – to ponad cztery razy więcej niż jeszcze 30 lat temu. Rosnąca liczba wpływa na ilość wypadków i kolizji komunikacyjnych, ale na szczęście dzięki rozwojowi technologii wszystkie formalności związane z otrzymaniem odszkodowania lub naprawą auta możemy załatwić szybko i wygodnie za pomocą smartfona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaj aplikację, która rozwiązuje problemy kierowców
(Shutterstock.com)
ycipk-1zb613

Dlaczego warto wybrać dobrego ubezpieczyciela?

Duża liczba samochodów oraz jesienna pogoda sprzyjają kolizjom na drodze i nie trudno o stłuczkę. Jeśli przydarzy ci się taka sytuacja, po prostu przygotuj telefon i zgłoś się do ubezpieczyciela. W Warcie można to zrobić m.in. za pomocą strony www lub przez bota na koncie tego ubezpieczyciela w Messengerze. Otrzymasz specjalny link do aplikacji Warta Mobile, w której możesz m.in.

samodzielnie wycenić szkodę, przesyłać zdjęcia uszkodzonych części samochodu czy wszystkich niezbędnych dokumentów i pokazać rzeczoznawcy rozmiar uszkodzeń za pomocą kamery. Dodatkowo dzięki temu rozwiązaniu na bieżąco masz dostęp do informacji o postępach w sprawie i wydawanych decyzji.

ycipk-1zb613

Wybór odpowiedniego ubezpieczyciela pozwala uniknąć wielu problemów i zaoszczędzić nerwów. Ubezpieczenie komunikacyjne Warty zostało przygotowane z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie wygodę i chcą oszczędzać swój czas.

Z takiej możliwości skorzystał Dawid z Białej Podlaskiej, który przez nieuwagę zderzył się swoim golfem z ogromną ciężarówką. Na szczęście skończyło się na przerysowanym błotniku, a zgłoszenie szkody z Autocasco przebiegło szybko i bezproblemowo. Konsultant na infolinii zaproponował skorzystanie z serwisu współpracującego z Wartą i ściągnięcie aplikacji Warta Mobile. W serwisie ocenili szkody i naprawili auto, a wszystkie formalności zostały dopełnione z wykorzystaniem smartfona.

W podobnej sytuacji znalazł się Wojtek z Warszawy. Kiedy wracał do domu, musiał nagle hamować przed przejściem dla pieszych, co sprawiło, że jadący za nim samochód wjechał w tył jego auta. W podobnych sytuacjach kontaktujemy się zazwyczaj z ubezpieczycielem sprawcy, ale Wojtek zadzwonił do konsultanta na infolinii Warty, w której miał wykupione ubezpieczenie, dzięki czemu szybko otrzymał pomoc.

W trudnych chwilach, do jakich zalicza się bez wątpienia kolizja, warto mieć wsparcie osób, które są w stanie nam fachowo i szybko pomóc. Wiele podobnych sytuacji z życia znajdziesz na stronie dobrezakonczenia.pl.

ycipk-1zb613

Warta Mobile – nowa era ubezpieczenia

Warta Mobile pozwala na bezpośredni, znacznie usprawniony kontakt z konsultantami. Dzięki niej unikniemy oczekiwania na wielu infoliniach, a dodatkowe funkcje pozwolą na wygodne przechowywanie dokumentów i sprawne monitorowanie statusu naszego zgłoszenia. O wszelkich zmianach oraz postępach w sprawie dowiemy się dzięki powiadomieniom.

Aplikacja posiada również prosty i przejrzysty interfejs, a jej intuicyjne działanie nie powinno przysporzyć problemów użytkownikom. Warta Mobile to innowacyjna usługa, dzięki której wszelkie formalności załatwimy w dowolnym miejscu i czasie – jedyne, czego potrzebujemy, to dostęp do internetu.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zb613

ycipk-1zb613
ycipk-1zb613